LIDO FLOORBALL CAMP 2022

jún 21, 2022 | Mládež

Milí členovia Lido rodiny, po prvý krát v histórii prinášame klubový letný florbalový kemp!

LIDO floorball camp 2022 je štvordňový denný kemp určený pre florbalistov a nadšencov florbalu. Ponúkame 4 dni plné zábavy, florbalu a zaujímavých zážitkov pod vedením šeftrénera ŠK LIDO a hlavného trénera juniorskej florbalovej reprezentácie Jakuba Horeckého a bývaleho slovenského reprezentanta a hráča Bullgogs Brno, ktorý ako jediný Slovák strelil 2 góly švédskej reprezentácii, Lukáša Mráza. Brankári si prídu na svoje pod vedením brankára A-tímu ŠK LIDO Daniela Dobrovodského.

Termíny:

Camp RED 8-12 roční – 4.-7.8.2022

Camp BLUE 13-16 roční – 18.-21.8.2022

Miesto konania: Športová hala ŠTÚRAK, Mlynská dolina, Staré Grunty 36, Bratislava

LIDO CAMP TEAM

JAKUB HORECKÝ
Od novej sezóny hlavný tréner A-tímu a šéftréner ŠK Lido. Hlavný tréner juniorskej florbalovej reprezentácie Slovenska. Dvojnásobný majster Slovenska s Tsunami Záhorská Bystrica ako hráč. Jakub je hlavným trénerom kempu, bude mať na starosti jeho florbalovú časť a odovzdá svoje dlhoročné skúsenosti a znalosti mladým hráčom.

LUKÁŠ MRÁZ
Bývalý slovenský reprezentant a dlhoročný hráč Bulldogs Brno, kde odohral aj dve sezóny v českej Superlige. Jediný Slovák, ktorý dokázal streliť dva góly Švédskej reprezentácii v jednom zápase“. Lukáš je strelec na pohľadanie, veď pred odchodom do Česka dokázal v jednej sezóne v slovenskej extralige streliť 48 gólov v 22 zápasoch. Je trénerom vicemajstrov ČR v kategórii starších žiakov.

DANIEL DOBROVODSKÝ
Dlhoročný extraligový brankár A-tímu a odchovanec ŠK Lido. Svätyňu Lida kryje od roku 2011 a dohromady odhohral 9 sezón v slovenskej Extralige. Člen širšieho kádra mužskej reprezentácie.

Foto: Hugo Votruba

VLADIMÍR BAČINSKÝ
Herný líder A-tímu ŠK Lido a člen užšieho kádra slovenskej reprezentácie. Vlado je nesmierne dynamický center, ktorý hrá v ŠK Lido od roku 2018. Svojím skvelým prístupom k florbalu sa prepracoval až do nominácie na kvalifikáciu na MS 2022.

Foto: Rádio Košice

TEODOR BERIAC
Krídelník prvej formácie a najproduktívnejší hráč mužov Lida, ktorých potiahol k historickému postupu medzi štyri najlepšie mužstvá na Slovensku. Ešte predtým pomohol ako junior k postupu rodného Púchova do florbalovej extraligy, kde sa stal jeho najlepším strelcom. Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie.

Foto: Hugo Votruba

LUKÁŠ NÔTA
Najlepší strelec A-tímu ŠK Lido s 35 gólmi v sezóne 21/22, ktorý vtrhol na scénu florbalovej extraligy ako uragán. Zaujímavosťou je, že Lukáš dokázal zabehnúť polmaratón za 1:26:09.

Foto: Hugo Votruba

PROGRAM KEMPU

Na kempe zažijete florbalové tréningy pod vedením Jakuba Horeckého. Brankári sa môžu tešiť na špecializované brankárske tréningy a individuálny prístup pod vedením klubového trénera brankárov Petra Pavlovského a brankára A-tímu Daniela Dobrovodského . Okrem florbalových tréningov budú na programe aj prednášky a workshopy na zaujímavé témy. Čakať na Vás bude bohatý spievodný program ako napríklad spoločná opekačka a výlet, laser game alebo návšteva detského zábavného centra. Každý termín kempu bude mať svoj program s ohľadom na vekové zloženie účastníkov.

Každý účastník dostane v cene tričko s logom LIDO floorball camp 2022.
Prosíme každého účastníka nech má počas kempu pri sebe kartičku poistenca zo zdravotnej poisťovne.

Každý účastník si so sebou prinesie športové oblečenie a florbalovú výstroj – hráči hokejku a halovky, brankári kompletnú brankársku výstroj.
Podľa programu, ktorý bude zverejnený najneskôr 3 dni pred začiatkom kempu si bude treba priniesť napríklad oblečenie a obuv na výlet do prírody alebo na laser game a pod.

Prihlasovanie cez formulár https://forms.gle/wKiNgzsJegK7…

Cena: 140,- EUR

Po vyplnení prihlášky obdržíte faktúru. Platbu prosíme uhradiť bankovým prevodom na IBAN SK02 1100 0000 0029 2984 8026

Prihláška sa stáva záväznou vyplnením a odoslaním formulára. Po úhrade Vám bude zaslaný potvrdzujúci e-mail.

Storno s vrátením 100% platby je možné maximálne do 21.7.2022.

Tešíme sa na Vás!